O projekcie - Nowy_Artiego

Przejdź do treści

Menu główne:

O projekcie

ETAPY PROJEKTU
zmierzające do przedstawienia końcowej wizualizacji projektu wraz z dokumentacją
Projekt koncepcyjny:
Przeprowadzamy  szczegółowy wywiad, by  poznać twoje upodobania. Przedstawiamy  na rysunku dwa projekty, które  uwzględniają  rozmieszczenie urządzeń sanitarnych, mebli i sprzętów. Orientujemy się, ile miejsca zajmą poszczególne sprzęty i które fragmenty wnętrza wymagają głębszej analizy. Przygłądamy się ciągom komunikacyjnym. Dokonujemy korekty przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń, ich wielkości i połączeń między nimi .

Projekt wstępny:
Powstaje na podstawie wariantu ostatecznego projektu koncepcyjnego.Jest to trójwymiarowa wizualizacja wraz z przykładowymi zdjęciami realizacji. Uwzględnia on elementy wnętrza wraz z kolorami, typem materiałów i rodzajem oświetlenia. Obrazuje, jak w przyszłości będzie wyglądało wnętrze.

Projekt wykonawczy:
Na tym etapie wykonujemy  szczegółowe projekty wnętrz, które uwzględniają użyte materiały (ilość, nazwy handlowe), kolorystykę ścian i podłóg, przewidziane meble i sprzęty, a nawet takie detale jak schemat ułożenia płytek w łazience.Tworzymy końcową  wizualizację przedstwiającą ogólny nastrój wnętrz, panoramy wnętrz, na życzenie animacji komputerowej.

Dokumentacja:
(rysunki techniczne dla wykonawców)
Na tym etapie  wykonujemy rysunki  rozmieszczenia ścian działowych i innych elementów budowlanych oraz projekty sufitów podwieszanych wraz z wymiarami i opisem materiałów, rozmieszczenie punktów elektrycznych, świetlnych, lokalizację osi hydraulicznych, rozmieszczenie grzejników. Sporządzamy zestawienia materiałów – ich ilość, specyfikację i orientacyjny koszt.


ARTIEGO - STUDIO PROJEKTOWE
20-504 Lublin ul.Orkana 17/2| tel. +48 600-35-35-69 tel. +48  604-59-16-78
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego